Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 326 mm |
| Gross depth master carton | 575 mm |
| Gross height (mm) | 163 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Gross weight | 0.902 kg |
| Gross width (mm) | 92 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 2500 lk |
| Net weight | 0.722 kg |
| Net weight master carton | 10.824 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Econom |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 1.172 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP Q5949A/Q7553A Canon 315/308/708 |
| Ühilduvus | HP Q5949A/Q7553A Canon 315/308/708 |
| Volume (m3) | 0.004888696 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-h59497553m, colorway, tindid ja toonerid


